Pastoralno kulturni center “Georgios”

Prireditve v PKC Georgios in župnijski cerkvi sv. Jurija

Marec

PRAZNOVANJE OB MATERINSKEM DNEVU – V soboto 25. marca obhajamo praznik Gospodovega oznanjenja Mariji in ob tem tudi Materinski dan. Zato ste naslednji dan v nedeljo, 26. marca ob 11. uri (po maši) vse mamice, babice, tete, sestre, botre … vabljene v župnijsko dvorano PKC Georgios.  Otroci so vam  pripravili presenečenje ob Materinskem dnevu.

April

KRIŽEV POT PO PIRANSKIH CERKVAH – Sobota, 8. aprila z začetkom ob 17. uri v cerkvi sv. Jurija.

Križev pot 2017

Predstavitev dvojezične slikanice za otroke “Čudež v Piranu” avtorice Špele Pahor in ilustratorke Laure Ličer, dvorana sv. Peregrina (PKC Georgios), sobota, 22. aprila 2017 ob 13. uri. Vstop prost.

Organizatorja: Društvo “Prijatelji zakladov svetega Jurija” Piran in Župnija sv. Jurija Piran.