Pastoralno kulturni center “Georgios”

Prireditve v PKC Georgios in župnijski cerkvi sv. Jurija

Marec

ETIOPIJA – podelitev izkušenj prostovoljnega dela – predavanje Špele Pahor, petek, 16. marca, ob 19. uri v PKC Georgios, dvorana sv. Peregrina. Vstop prost!

KRIŽEV POT PO PIRANSKIH CERKVAH – sobota, 24. marca, ob 17. uri odprtje tradicionalne razstave “Križev pot po piranskih cerkvah” akad. slikarja Janeza Bernika z začetkom v cerkvi sv. Jurija. Organizator: Društvo Prijatelji zakladov sv. Jurija.

April

PREDAVANJE “MINORITI V PIRANU SKOZI STOLETJA” – četrtek, 12. aprila, ob 19.30 v Pastoralno kulturnem centru Georgios, predaval bo Marjan Rožac, vstop prost!

PRAZNOVANJE SV. JURIJA – nedelja, 22. aprila, ob 9.30 s slovesno procesijo s Tartinijevega trga proti cerkvi sv. Jurija. Po maši druženje na župnijskem vrtu (Pastoralno kulturni center Georgios).

FOTOGRAFSKA RAZSTAVA Boruta Kranjca – petek, 27. aprila, ob 20. uri v cerkvi Marije Zdravja nas Punti.

Junij

VIOLINSKI KONCERT japonske glasbenice – nedelja, 10. junija  v Pastoralno kulturnem centru Georgios.

Julij

KONCERT STARE GLASBE  – CAPELLA JUSTINOPOLITANA – torek, 3. julija, ob 20.30 v cerkvi sv. Jurija in nato ODPRTJE RAZSTAVE “Hommage a Carpaccio” akad. slikarke Mire Ličen Krmpotić v Krstilnici sv. Janeza Krstnika.

KINO POD ZVEZDAMI vsako sredo v juliju in avgustu.

Več podrobnosti o prireditvah in natančen spored vseh dogodkov in filmov sledi…