Pastoralno kulturni center “Georgios”

Prireditve v PKC Georgios in župnijski cerkvi sv. Jurija

September

Predstava LASA PUR DIR (Erika Vouk) v režiji Ivana Lobode, igra Zala Djuric, Pastoralno kulturni center Georgios, nedelja, 10. september ob 20. uri.

Prodaja vstopnic v Turistični agenciji Maona.

November

Predstava NJEGOVO OBLIČJE – evangeljska sporočila / pripovedovalec: Janko Krištof, glasba: Elisabeth Goritschnig – harfa, četrtek, 30. november ob 19. uri, dvorana sv. Peregrina, PKC GeorgiosVstop prost!

Janko Krištof je župnik dveh dvojezičnih župnij na avstrijskem Koroškem: v Bilčovsu s približno 1700 župljani in za približno 500 duš manjšem Št. Ilju. Poleg tega je dekan dekanije Borovlje, duhovni asistent Katoliške akcije, predsednik Krščanske kulturne zveze, krovne kulturne organizacije Slovencev na avstrijskem Koroškem …

Večina njegovih monodram temelji na svetopisemskih besedilih, tako tudi zadnja, ki jo je naslovil Njegovo obličje z izbranimi evangeljskimi odlomki, ki govorijo o božjem usmiljenju.